O nás – Louren Hotel & Apartments

Louren Hotel je vynikající volbou pro obchodní klientelu, stejně tak jako pro turisty hledající přátelský personál a luxusní ubytování. S umístěním v tiché pražské čtvrti Vinohrady je náš hotel ideálním místem k odpočinku a také skvělým výchozím bodem pro návštěvu historických památek a zajímavých míst Prahy.

Náš tým

Každý člen našeho týmu je vždy připraven Vám s čímkoli pomoci, zodpovědět jakoukoli Vaši otázku a udělat vždy maximum pro to, aby Váš pobyt v našem hotelu učinil co nejpříjemnějším a nezapomenutelným.

Recepce

Náš tým recepčních je Vám k dispozici 24 hodin denně. Všichni hovoří česky, anglicky a alespoň jedním z dalších světových jazyků. V případě jakéhokoli dotazu či poptávky na rezervaci nás kdykoli kontaktujte.

email: reception@louren.cz
tel: +420 224 250 025

Pokojské a snídaňové servírky

Naše pokojské a snídaňové servírky se o Vás budou starat v průběhu celého pobytu.
Některé pro náš hotel pracují již 20 let a proto si můžete být jisti vysokou kvalitou poskytovaných služeb.

Řekli o nás

Tady si můžete přečíst reference a komentáře od naších hostů.
Novější reference jsou k nalezení na našem TripAdvisor účtu.

,,Výborná poloha hotela spolu s perfektným personálom robí z hotela Louren to čo chýba ostatným hotelom - príjemné miesto kam sa radi vraciate. Keď neberiem do úvahy zanedbateľné poškodenie nábytku tak by som nemal absolútne žiadne výhrady. Raňajky podávané v hoteli sú fantastické. Jednoduchý výber ale v prvotriednej kvalite zabalený do úsmevu a ochoty personalu. Personal je tá čerešnička na torte ktorá prekryje drobné nedostatky ktoré každý určite nájde v každom hoteli (aj 5*). Za primerané peniaze najlepšia voľba. Ďakujeme"
Vladimír Slovensko
zdroj: TripAdvisor.com, 11.1.2016
,,Dobrý den Lucia, my děkujeme za příjemný pobyt, určitě si najdeme chvilku i na sepsání recenze na tripadvisor. Co se týče zpětné vazby, něco málo jsme vypsali do dotazníku o spokojenosti, který byl v pokoji v tištěné formě, krom špatného signálu na TV tam ale byla jen samá pozitiva. Ačkoli jsme u vás strávili jen jednu noc, pobyt jsme si užili. Personál na recepci byl vstřícný a milý, stejně jako paní u snídaně, pokoj byl prostorný a čistý, byli jsme rádi také za pozdní check-out, 12 hodin je příjemnějších než těch běžných 10-10:30.Tak ať jsou u vás takto spokojeni i ostatní:)"
Barbara B.
zdroj: emailová komunikace
,,Absolútne špičkový manažment, rodinný hotel s vysokou ochotou a profesionalitou personálu, výborná poloha, priestranné a dobre vybavené izby, na vyžiadanie zabezpečenie diétneho stravovania - raňajok (bezlepková diéta) a mnoho maličkosti, ktoré zjednodušili pobyt."
Košice, Slovensko
zdroj: TripAdvisor.com, 1.6.2015
,,Hotel Louren má vynikajúcu polohu s výbornou dostupnosťou do úplného centra Prahy. Výhodou je tichá ulica. Personál na všetkých úrovniach veľmi milý, fundovaný a hlavne veľmi ústretový a nápomocný v každej situácii."
Majka R.
zdroj: TripAdvisor.com 17.4.2015
,,Hotel ponúka naozaj služby na vysokej úrovni. Vkusne zariadené priestorné izby, dobré vybavenie, ústretový a vždy ochotný personál spolu s výbornou lokalitou (v blízkosti centra) sú zárukou kvality :)"
Dominika, Slovensko
zdroj: TripAdvisor.com 17.1.2015

Potřebujete ubytování?

Jsme na WhatsApp
Zaslat Zprávu